Українська Версія 3.3
  
Домашня сторінка Скачати англійську версію Скачати файли української локалізації  

Активно Розпоряджайтеся та Слідкуйте за Вашим Автомобілем!

Наявність надійного, такого що заслуговує на довіру транспортного засобу – це дещо, чого ми всі потребуємо. І коли це стосується нашого автомобіля, будь-яка поломка закінчиться для нас втратою часу та грошей. Найкращий спосіб уникнути проблем полягає в тому, щоб лишатися на верхівці "простих речей", як-то заміна масла і перестановка шин. Це може бути простіше сказати ніж зробити...до сих пір.

З Vehicle Manager компанії iambic ви можете активно відслідковувати все це і більше в долоні вашої руки. Vehicle Manager може впоратися з інформацією про однин чи більше автомобілів. Разом з допомогою у стеженні за розкладом технічного обслуговування вашого автомобіля, програма також виконує значну роботу, слідкуючи за витратами, що пов'язані з автомобілем (такі як паливо, пробіг) та страховими даними.

» Станьте Більш Організованими та Вміло Стежте за Подробицями Транспортного Засобу.

Vehicle Manager складається з 4 секцій (закладок), в яких ви можете записувати важливу інформацію: Деталі, Страховка, Дилер та Нотатки.

Разом з внесенням таких основ як ім'я автомобіля, номер кузова, номер вашого страхового полісу та деталі покриття, особливості місцевого представництва, в якому ви придбали ваш автомобіль, використовуючи прості в заповненні текстові вікна Vehicle Manager ви також можете вносити історію ремонтів та технічного обслуговування автомобіля, заправлення паливом, поїздки чи інші витрати.

Реальна цінність з'являється, як тільки Vehicle Manager накопичив певну історію вашого автомобіля. Тоді менеджер може допомогти вам бути більш дійовими, надаючи вам нагадування тоді, коли вже час для проведення технічного обслуговування вашого автомобіля. Менеджер також надає швидку, коротку статистику пов'язану з економічністю палива та понесеними витратами.
Detail information Personal Vehicle Manager

List view of all repairs » Керуйте всіма аспектами вашого транспортного засобу:

 • Легко зберігайте та отримуйте важливу інформацію про будь-яку кількість персональних чи робочих транспортних засобів, включаючи деталі страхування, контакти дилера, номер кузова, і т.і.

 • Ведіть історію споживання палива, зберігаючи ціну палива, об'єм та поточний пробіг.

 • Слідкуйте за інформацією по всіх ваших ремонтах та технічних обслуговуваннях.

 • Реєструйте дату, опис, пункт призначення, пробіг на початку та під кінець поїздок, а також примітки про вашу робочу поїздку для подання звітів по витратам чи податкам.

 • Отримуйте повідомлення про періодичні технічні обслуговування транспортного засобу, такі як заміна масла, по даті чи пробігу.

 • "Коротка статистика" аналіз даних для отримання важливої статистики, такої як середня та остання паливна економічність, розхід палива, сумарна вартість використання транспортного засобу та багато іншого.

 • » Інтуїтивний та легко налаштовується!

  Vehicle manager має інтуїтивний, влучний, і професійно розроблений інтерфейс користувача, що пришвидшує уведення даних зменшуючи кількість введень з клавіатури. Програмою легко керувати використовуючи закладки та текстові вікна для зрозумілого і стислого уведення даних.

  Додатково, швидке отримання інформації завдяки фільтрації подій по даті, наприклад витрати палива чи технічні обслуговування за останній місяць.

  Vehicle Manager розроблено для міжнародного використання, тому менеджер підтримує милі і кілометри, американські галони, англійські галони і літри, а також вашу місцеву валюту. Додатково, може бути налаштований формат дати,часу та чисел, отже ви можете використовувати цю програму незалежно від того, де ви знаходитесь.

  Vehicle Manager для настільного комп'ютера для Windows робить простою передачу даних з вашого КПК до звітів, які ви створюєте використовуючи звичайні офісні програми, такі як Microsoft Excel або Word. Лише одним кліком ви можете експортувати дані до Microsoft Excel щоб виконати ваші власні обчислення чи створити корисні графіки.
  Calculate expenses such as fuel.

   Fleet of Vehicles - Limos » Дбайте про Автопарк

  Vehicle Manage ідеальний для відповідального за автопарк (автомобілі компанії, фургони доставляння, пікапи, таксі, лімузини і навіть автобуси).

  • Менеджер має аналітичні інструменти, тому ви легко можете обчислювати відстань та іншу статистику.

  • Накпичуючи дані по ремонтам серед певної кількості транспортних засобів, ви можете правильно відслідковувати експлуатаційні якості та передбачати необхідність технічного обслуговування.

  • І коли настає час відшкодовування витрат за транспортування чи пробіг, Vehicle Manager створює належну резервну копію, яку ви потребуєте.

  » Інструкція з українізації Vehicle Manager.

  Для українізації Vehicle Manager для настільних комп'ютерів необхідно встановити англійську версію програми, яку ви можете отримати на домашній сторінці Vehicle Manager.

  Після встановлення англійської версії запустіть патч UA_vehicle_manager_33.exe, та натисніть кнопку "Українізувати", українізатор не повинен задавати додаткових питань, якщо Vehicle Manager встановлено в каталог по замовчанню. В іншому випадку вам необхідно вказати на файл VehicleMgr.exe. Якщо українізація пройшла успішно, ви отримаєте повністю українізовану версію Vehicle Manager 3.3 для настільного комп'ютера.

  Якщо ви використовували Vehicle Manager раніше, і маєте базу даних з вашими записами, то вам необхідно українізувати її власноруч.
  Це можна зробити за допомогою будь-якого редактора баз даних у форматі SQLite (наприклад SQLite Database Browser). Варіант українського перекладу англомовних записів вашої бази можна взяти з файлу Default_UA.ENU, що входить до складу архіву з українізатором. Відкрийте цей файл редактором баз даних у форматі SQLite та перенесіть перекладені записи з таблиці "KeyWord" до аналогічної таблиці у вашій базі даних.

  Якщо ж ви тільки починаєте роботу з Vehicle Manager, і створили базу даних для вашого транспортного засобу після українізації програми, то ніяких додаткових дій виконувати непотрібно, ваша база вже українізована.

  Увага: Українізатор змінює формат відображення дати та чисел при експортуванні записів до Microsoft Word (встановлює форматування звичне для України), якщо ви бажаєте залишити ваше форматування, збережіть поточні формати (Tools->Options->Excel Export Settings) для кожного типу даних (Date, Integer, Decimal, Currency) та внесіть їх назад після українізації.

  Рекомендація: Для повної адаптації програми необхідно змінити значення за замовчанням параметра "Mileage rate", який представляє собою вартість одиниці відстані. Для підприємств, це може бути значення, регламентоване підприємством. Інші користувачі можуть розрахувати це значення просто як вартість палива для подолання одиниці відстані або додати до нього показник по витратам на ремонт та технічне обслуговування.
  Наприклад: Якщо літр палива коштує P грн., а середній розхід палива становить N л. на 100 км., то вартість одиниці відстані може становити:
  P*N/100
  Або P*N/100+A. Де A може обчислюватись як E/D, де E - витрати на ремонт та технічне обслуговування певного транспортного засобу за рік, а D - сумарна відстань подолана транспортним засобом за рік.

  Приємного користування!
  Контакт: fmovi на online.ua

  Програма Vehicle Manager і всі зареєстровані марки є власністю відповідних компаній.
  Дана сторінка не є офіційною сторінкою програми Vehicle Manager.
  На сторінці подано український переклад деякої інформації з офіційного сайту Vehicle Manager, та авторський варіант українського перекладу програми.


  Хостинг В Україні безкоштовно